biały kał u dziecka

Artykuły dotyczące tematu biały kał u dziecka znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące biały kał u dziecka. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Ma 53 lata, ale jeszcze nie odpuszcza. Amerykański aktor John Travolta przyznaje, że marzy z żoną o kolejnym dziecku. I na marzeniach się nie skończy. "Planujemy powiększenie rodziny" - zapowiada.
 • Zbyt często zapominamy, że szkoła nie jest jaskinią lwa - mówi w wywiadzie dla DZIENNIKA psycholog i terapeuta, Małgorzata Ohme.
 • Na przedwyborczym froncie politycznym przerwy w walkach stają się coraz krótsze. Z chwilą, kiedy okazało się, że PiS straciło większość w Sejmie, a marszałkowi Dornowi pozostaje tylko gra na czas, by opóźnić swoje odwołanie i utworzenie komisji śledczych, Jarosław Kaczyński postanowił - nie pierwszy raz w swej karierze - postawić wszystko na jedną kartę i doprowadzić do skrócenia kadencji Sejmu.
 • Mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Mówi się też, że dla intensywnie pracującego mózgu najlepsza jest porcja słodyczy. Czy to oznacza, że nasze dziecko przed pójściem do szkoły powinno zjeść czekoladowy batonik? Nic podobnego - przekonuje pismo "New Scientist", które rozprawia się z mitami dotyczącymi jedzenia stymulującego pracę ludzkiego mózgu.
 • Podczas wakacji jesteśmy bardziej skłonni do miłosnych uniesień. Niestety, czasem po letnim romansie zostaje pamiątka w postaci choroby. Powszechnie uważa się, że choroby przenoszone drogą płciową zagrażają jedynie ludziom z tzw. marginesu społecznego. To złudne poczucie bezpieczeństwa sprawia, że często się nie zabezpieczamy. Tymczasem choroby te są bardziej rozpowszechnione, niż nam się wydaje.
 • Dziś Ty i Twoje dziecko przeżywacie początek roku szkolnego. A na stres najlepsze jest słodkie szaleństwo. Przygotuj więc łatwy i pyszny, a przede wszystkim sprawdzony deser, polecany przez inną mamę. Za truskawkowym ptasim mleczkiem przepadają dzieci Anny. A Twoje?
 • Już dawno małżeństwo Thierry'ego Henry'ego się rozsypało. Jego żona, Angielka Claire Merry, nie chciała się przeprowadzić do Barcelony, gdzie piłkarz znalazł nową pracę. W końcu wystąpiła o rozwód i dopięła swego.
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  W tym roku szkolnym każde dziecko - od przedszkolaka po gimnazjalistę - będzie mogło codziennie dostawać za darmo szklankę mleka. Zapłacą za nią Unia Europejska i budżet państwa.
 • Prezydent USA George Bush przyleciał do Iraku z niespodziewaną wizytą. Towarzyszy mu sekretarz stanu Condoleezza Rice i doradca do spraw bezpieczeństwa narodowego Steven Hadley.
 • Grubo ponad 12 miliardów dolarów, czyli prawie 34 miliardy złotych - taki majątek ma najbogatsze dziecko bogacza w Rosji. Kokosy, warte więcej niż trzyletnie dochody Warszawy, ma na swoim koncie 17-letni syn prezesa Łukoilu, Jusuf Alekpierow.
 • Rodzice powinni zaoferować dziecku jak najszerszą ofertę zajęć dodatkowych. Bo jeżeli w dzieciństwie nie damy mu spróbować różnych rzeczy, to później będzie po prostu leniwe i niczym się nie zainteresuje. Albo wręcz przeciwnie - rzuci się na wszystko, straszliwie stęsknione za tym, by w jego życiu wreszcie coś się działo - mówi DZIENNIKOWI Joanna Heidtman, psycholog i socjolog.
 • Statystyczny Polak ma 36 lat i 7 miesięcy, co sytuuje nas w europejskiej czołówce młodych społeczeństw - wyprzedzają nas tylko Irlandczycy i Słowacy - pisze DZIENNIK. Ale nasz kraj nie jest jednorodny. Najmłodsze województwa to te na północy: warmińsko-mazurskie, pomorskie czy kujawsko-pomorskie - wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego.
 • "To potworne, zginął mój przyjaciel, mój instruktor lotnictwa..." - lider zespołu Ich Troje, Michał Wiśniewski, ukrywa głowę w dłoniach i płacze. Do tej pory nie może uwierzyć, że założyciel grupy akrobacji lotniczej Żelazny Lech Marchelewski zginął podczas pokazów lotniczych w Radomiu. "Był mi jak ojciec..." - wyznaje "Faktowi" Wiśniewski.
 • Magda Mołek - znana znana z programu "Dzień dobry TVN" - znów założyła na palec ślubną obrączkę - dowiedział się nieoficjalnie "Fakt". Jej nowym mężem jest jest znany realizator dźwięku Remigiusz Kasztelnik. Byli parą od dwóch lat. Podobno wzięli ślub w lipcu. Potajemnie - dodaje gazeta.
 • 08 Feb 1996, Caracas, Venezuela --- Young boys of the Pemon tribe play and eat in a parking lot at the Conferencia Episcopal Venezolana, the Venezuelan synod organizing Pope John Paul II's visit to Venezuela. Caracas, Venezuela. --- Image by © Pablo Corral V/CORBIS
  Władze Wenezueli chcą zakazać nadawania dzieciom dziwnych imion. Po ulicach Caracas nie będą już biegać mali - Supermani. Rodzice wybiorą im imię ze specjalnej książki stworzonej przez urzędników.
 • No i stało się. Po całych latach szaleństw i bananowego życia Paris Hilton podjęła decyzję - chce zostać matką. I to już w przyszłym roku. Na razie jednak nie ma... kandydata na tatusia.
 • Umówienie się na randkę w Hollywood graniczy z cudem. Aktorki Reese Witherspoon, Cameron Diaz, Jennifer Aniston i Kate Hudson, są... przymusowymi singielkami. Zdarza im się flirtować lub romansować z kolegą z planu, ale zwykle są to krótkotrwałe przygody... Dlaczego tak się dzieje?
 • Rodzice dziecka są ciągle w szoku. Ich 5-letnia córeczka jak zwykle bawiła się na podwórku. Jeździła na rowerku, gdy niespodziewani najechał na nią dostawczy żuk. Dziecko zmarło. Kierowca nie chciał dmuchać w alkomat, dlatego policjanci zawieźli go do szpitala.
 • Tylko groźba wyborów jest w stanie zmusić naszych posłów do pracy nad ustawami, które rzeczywiście pomagają żyć milionom Polaków, pisze "Fakt". Sejm przegłosował dużą ulgę podatkową na dzieci, dał podwyżkę budżetówce, pracuje nad zwiększeniem pensji minimalnej i utrzymał niski VAT w budownictwie. Na dodatek wciąż będzie można przechodzić na wcześniejsze emerytury.
 • Nie zmuszajmy dzieci, żeby realizowały nasze marzenia. Lepiej niech rozwijają własne pasje - w wywiadzie dla DZIENNIKA namawia psycholog Elżbieta Sołtys. Zamiast zmuszać syna do gry na skrzypcach, pozwólmy, by robił to, co lubi, np. grał w piłkę. Być może wyrośnie z niego drugi David Beckham?
 • Krzysztof Król
  Krzysztof Król zamienił Podbeskidzie Bielsko-Biała na She­rif­f Ty­ra­spol. Piłkarz miał dosyć swoich sąsiadów. Uciekł przed nimi tak daleko, jak tylko się dało. Teraz liczy, że w Mołdawii nie spotkają go podobne problemy co w Polsce.
 • Lekarz bada pacjentce brzuch
  Na pewno wielokrotnie w naszym życiu słyszeliśmy ostrzeżenia: „Nie dźwigaj tego, bo dostaniesz przepukliny”, „Nie męcz się tak, bo skończy się to przepukliną”. Uwagi te były rzucane najczęściej wtedy, gdy podnosiliśmy coś ciężkiego. Czy wiemy jednak, czym tak naprawdę jest przepuklina? Czy rzeczywiście może się ona pojawić na skutek dźwigania ciężarów?